آموزش اشتراک گذاشتن استوری اینستاگرام فقط برای دوستان صمیمی

03:0012۰
۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

قابلیت استوری اینستاگرام اولین بار در سال ۲۰۱۶ برای اینستاگرام معرفی شد، با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید عکس‌ها یا ویدیوهای خود را به مدت ۲۴ ساعت با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. پس از ۲۴ ساعت عکس یا ویدیوی منتشر شده خودبه‌خود ناپدید می‌شود، نحوه ایجاد استوری در اینستاگرام به صورت زیر می‌باشد.

آموزش گرفتن استوری اینستاگرام

  1. ابتدا دکمه plus یا + موجود در گوشه سمت چپ صفحه را انتخاب کنید.
  2. برای گرفتن عکس برروی دکمه‌ی دایره‌ای ضربه زده و برای ضبط ویدئو دکمه دایره‌ای را نگه دارید.
  3. می توانید با کمک فیلترها و قلم مو موجود در استوری عکس گرفته شده را ویرایش کنید.آموزش اشتراک گذاشتن استوری اینستاگرام فقط برای دوستان صمیمی
  4. در نهایت برای ذخیره کردن استوری دکمه Done را فشار دهید و برای انتشار آن تیک پایین صفحه را انتخاب کنید.

با انتشار استوری تمامی فالوورهای شما قادر خواهند بود آن را مشاهده کنند، اما گاهی اوقات شما می‌خواهید فقط کاربران خاصی استوری شما را مشاهده کنند، این امکان در اینستاگرام وجود دارد که استوری خود را از دید برخی کاربران پنهان کنید، برای پنهان سازی استوری از دید برخی از کاربران نیاز به ایجاد یک گروه به صورت Close Friends List دارید.

 

روش ایجاد لیست دوستان صمیمی برای استوری اینستاگرام

برای ایجاد لیست دوستان صمیمی پس از ورود به اپلیکیشن اینستاگرام به بخش پروفایل خود رفته و گزینه Close Friends List را انتخاب کنید. سپس لیست دوستان صمیمی خود را وارد کنید.

پس از ایجاد لیست دوستان صمیمی، بهنگام ایجاد استوری در اینستاگرام از شما پرسیده خواهد شد که استوری برای چه کسانی قابل نمایش باشد؟

  • برای همه یا everyone
  • برای دوستان صمیمی یا Close Friends

با انتخاب حالت اول استوری اینستاگرام برای تمامی کاربران نمایش داده می‌شود، ولی با انتخاب حالت دوم استوری تنها برای دوستان صمیمی شما نمایش داده می‌شود.

 

دو نکته مهم در مورد ایجاد لیست دوستان صمیمی اینستاگرام

  1. هیچ کس نمی تواند برای بودن در لیست دوستان صمیمی شما درخواست دهد، این گروه مانند دیگر گروه‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی است با وجود اینکه مدیریت آن یک طرفه و کاملا در اختیار شما است.
  2. با اضافه کردن دوستان خود به لیست دوستان صمیمی برای هر کدام از آن‌ها اعلانی، برای متوجه ساختن آن‌ها برای قرار گرفتن در لیست دوستان صمیمی شما، ارسال می‌شود.
لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=2617

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند