۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

کیا ریو s مدل ۲۰۱۹ جدید ترین خودرو شرکت خودرو سازی ریو می باشد که به تازگی اطلاعات جدیدی از آن منتشر شده است ، که در زیر به معرفی برخی از این موارد می پردازیم.

ویژگی های پایه

ویژگی های استاندارد اتومبیل ریو S  شامل سنسور دنده عقب ، دوربین های دید در شل ، دو عدد قفل Isofix برای صندلی کودک ، سیستم صوت با شش بلند گو ، صفحه نمایش تاچ ۷.۰ اینچی  و سیستم سرگرمی با اندروید اتو و اپل کارپلی  است .

کیا ریو  S مدل ۲۰۱۹ دارای شش کیسه هوا ، ABS و ESC می باشد ، این خودرو دارای ویژگی ایمنی اکتیو همچون AEB  و هشدار دهنده تغیر مسیر مدل پایه می باشد.

اطلاعات تکمیلی کیا ریو مدل 2019 منتشر شد

موتور

موتور کیا ریو  S مدل ۲۰۱۹  دارای حجم ۱.۴ لیتری  به همراه دمش طبیعی چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۷۴ کیلووات و گشتاور ۱۳۳ نینوتون متر می باشد ، موتور این خودرو به یک گیربکس دستی شش سرعته یا گیربکس اتوماتیک چهار سرعته متصل است .

اطلاعات تکمیلی کیا ریو مدل 2019 منتشر شد

قیمت

مدل اسپرت این خودرو با قیمت ۱۷۹۹۰ دلار ارائه می شود که رینگ هایی با آلیاژی ۱۷ اینچی دارد و از تریم چرمی برای فرمان و اهرم دنده و آینه های تاشوی برقی بهره می برد.

مدل اسپرت این اتومبیل برای اولین بار از یک گیربکس اتوماتیک شش سرعت بر روی موتور ۱.۴ لیتری چهار سیلندر استفاده نموده است .

اطلاعات تکمیلی کیا ریو مدل 2019 منتشر شد

مدل GT کیا ریو  S مدل ۲۰۱۹ با قیمتی در حدود ۲۱۹۹۰  دلار عرضه می شود ، بروز رسانی های این خودرو شامل موتور ۱.۰ لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی با قدرت ۸۸ کیلووات و گشتاور ۱۷۲ نیوتون متر متصل به گیربکس اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته به همراه بسته ارتقایی بدنه GT لاین، LEDهای دید در روز و چراغ های عقب و مه شکن های LED می باشد.

 

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=1922

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند