۳ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت طرح سفید ،در این پست از طراح‌یار برای طراحان و کاربران یک فایل لایه باز کارت ویزیت را آماده کرده ایم تا بتوانید برای طراحی های خود از آن استفاده کنید.

“ دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت ”

دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت طرح سفید
دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت طرح سفید با جزئیات قرمز

این طرح را می‌توانید به صورت لایه باز (PSD)در زیر دانلود کنید.

فایل PSD چیست ؟

فایل‌های لایه باز گرافیکی به فایل‌هایی گفته می‌شوند که دارنده فایل به تمامی محتوا و المنت‌های گرافیکی آن طرح جهت ویرایش دلخواه خود و ذخیره نمودن ویرایش‌های خود دسترسی آزاد دارد. در فایل لایه باز گرافیکی شما توانایی این را دارید که متن‌ها، تصاویر، افکت‌ها و تمامی اجزای تشکیل دهنده یک فایل گرافیکی را ویرایش کنید و به میل خود برای چاپ یا هر کار دیگری آن را ذخیره کنید یا حتی از قسمتی از آن‌ها خروجی بگیرید.

فایل لایه باز PSD، فرمت اختصاصی نرم‌افزار فتوشاپ PSD می‌باشد که به طرح لایه بازشناخته می‌شود. به استفاده از این فرمت ذخیره‌سازی طراحان می‌توانند طرح‌های خود را همان گونه که در فتوشاپ وارد کرده‌اند با این فرمت (پی اس دی) ذخیره نمایند و بدون هیچ کم کاستی در اختیار دیگر کاربران قرار دهند تا آنان نیز بتوانند از یه سادگی کارهایی مانند ساخت پوستر، آکهی ترحیم، بنر تسلیت، ینر تبریک، آگهی انتخاباتی و… را بدون زحمت خاصی انجام دهند. در فایل‌های PSD تصاویر با کیفیت بیت مپ (BitMap) ذخیره می‌شوند.

فایل های بیشتر:دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت حرفه‌ای

نحوه ویرایش فایل های PSD :

برای باز کردن فایل های لایه باز PSD شما نیاز به نصب نرم افزار فتوشاپ بر روی کامپیوتر خود دارید، برای این کار می توانید با جستجوی عبارت ” آخرین نسخه فتوشاپ ” اقدام به دریافت و نصب این نرم افزار بکنید که آموزش نصب در سایت های دانلود موجود می باشد.

ابتدا فایل فشرده را باز کرده و بر روی فایل PSD موجود در آن دابل کلیک می کنیم.

با دابل کلیک کردن روی فایل PSD نرم افزار فتوشاپ باز شده و طرح لایه باز در آن به نمایش در می آید در صورت عدم نمایش طرح ابتدا کلید “F7” را فشار دهید تا لایه های طرح نمایان شود و سپس تیک “چشم شکل” کنار لایه ها را برای نمایش لایه ها بزنید تا طرح به نمایش در آید.

بسته به نسخه نرم افزار مورد استفاده خود می‌توانید با کلیک روی هر بخش تغییرات مورد نیاز خودتان را روی آن اعمال کنید و بدون هزینه کردن زیاد طرح خودتان را داشته باشید . از سایر طرح های ما هم دیدن کنید.


می‌توانید با اسکن کد QRزیر برای دانلود فایل PSD اقدام کنید و یا از لینک دانلود استفاده کنید.

دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت طرح سفید
دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت طرح سفید با جزئیات قرمز با اسکن کد QR

 

نظر خودتون در مورد این طرح برای ما ارسال کنید.

دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت طرح سفید با جزئیات قرمز

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=6455

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند