چند لحظه برای خواندن نیاز دارید

شرکت فضایی SpaceX قصد دارد دو توریست را به فضا ببرد. راهنماهای سفر زیادی وجود دارد که سفرهای هیجان انگیز را برنامه ریزی می کنند، اما اگر شما به دنبال چیزی فراتر از سفر زمینی هستید SpaceX  سفر به فضا را به شما پیشنهاد می دهد . این چیزی است که در آینده نزدیک توسط گردشگران انتظار می رود.

بر طبق گزارش  اسپیس ایکس در وب سایت رسمی خود ، آنها قصد دارند گردشگران را در سال ۲۰۱۸ به فضا بفرستند ، سفری در نزدیکی ماه!

ابن شرکت حتی پیش پرداخت خود را از مسافران دریافت کرده است. به گفته این شرکت، مسافران، مانند فضانوردان Apollo که آموزش دیده اند، به فضا سفر می کنند و سفری را آغاز می کنند که قبلا بعید به نظر می رسید.

البته این اولین بار نیست که شرکتی قصد دارد مسافران خود را به فضا بفرستد. پیش از این، افرادی که خواهان سفر بودند، به حکومت روسیه ۲۰ میلیون دلار را برای فرستادن آنها به ایستگاه فضایی بین المللی پرداخت کردند .

سفر به فضا ، سفری در نزدیکی ماه

SpaceX تا به حال اسامی و ملیت های مسافرانش را افشا نکرده و حتی هزینه های نهایی خود را در این سفر هیجان انگیز اعلام ننموده است. اما  قطعا ارزان نخواهد بود! همچنین انتظار می رود که این سفر تنها راه شروع به تشویق کسانی باشد که مایل به شرکت در برنامه  اسپیس ایکس در آینده هستند.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=1886

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند