۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

چندی قبل تهیه کننده و خالق سریال موفق Breaking Bad “وینس گیلیگن” اعلام کرد که در تدارک ساخت فیلمی در ارتباط با سریال Breaking Bad می‌باشد. اما هنوز مشخص نیست که این فیلم قرار است یک ادامه برای سریال باشد یا تنها در دنیای Breaking Bad جریان خواهد داشت.

این فیلم به گفته “گیلیگن” در مدت زمان ۲ ساعت به نمایش درخواهد آمد و فیلمنامه آن نیز به دست خود “گیلیگن” نوشته خواهد شد. با اینکه “گیلیگن” خود کارگردان قسمت‌هایی از سریال بود اما به نظر می‌رسد او در فکر جذب یک کارگردان مطرح برای این فیلم است.

سریال Breaking Bad در ۵ فصل از شبکه AMC به نمایش درآمد و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ پخش آن به طول انجامید. به عقیده بسیاری این سریال یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی بوده و امتیازات و جوایز بسیاری نیز کسب کرده است. در سال ۲۰۱۵ شبکه AMC یک سریال دیگر در دنیای Breaking Bad با نام Better Call Saul ساخت که به وقایع یکی از شخصیت‌های کلیدی سریال قبلی می‌پردازد. این سریال هم اکنون در حال پخش می‌باشد.

فیلم دو ساعتی از روی سریال محبوب Breaking Bad ساخته می شود

اطلاعات بسیاری از این فیلم هنوز منتشر نگردیده است اما شایعاتی در مورد داستان فیلم به بیرون درز کرده است که خبر از یک ماجرای گروگان گیری دارد. همچنین بازیگران این فیلم هنوز مشخص نشده‌اند و نمی‌توان گفت بازیگران سریال در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند. منابعی نام این فیلم را Greenbriar اعلام کرده‌اند اما “گیلیگن” این نام را تایید نکرده است. مراحل تولید و ساخت این فیلم از هفته آینده آغاز و تا ماه فوریه ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=1970

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند