معرفی بازی های پر مخاطب موبایل

۵ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

معرفی بازی های پر مخاطب موبایل

در سال های اخیر  بازی های بسیار خوب روانه بازار شد که هر کدام توسط کمپانی های معروف و در سبک های مختلفی تولید شدند.در مقاله پیش رو به معرفی برترین بازی های موبایل سال های اخیر خواهیم پرداخت.

برترین بازی‌های موبایل چیست؟

 

My Child Lebensborn

معرفی برترین بازی های موبایل

 

این بازی جزو برترین بازی های موبایل است.عاملی که بازی کودک لبنسبورن (My Child Lebensborn) را به بازی منحصر به فرد مبدل کرده، توجه سازنده به داستانی است که بسیار کم آن‌ را دیده‌ایم. این موضوع که تلفات جنگ تنها محدود به کشته‌ها و خرابی‌هایش نمی باشد و تا مدت‌ها بعد هم قادر است اثر روانی بسیاری روی جوامع مختلف بگذارد.

 My Child Lebensborn بسیار خوب این داستان را به نمایش درآورد و با وجود اینکه رابطکاربری بازی حرف جدیدی برای عرضه نداشت اما اگر همه ی مشخصات استفاده شده از نوع شبیه‌سازی برای بازی را در امتداد ارائه یک روایت موثر در نظر بگیریم به مجموعه ای می‌رسیم که هرچند برخی وقت‌ها تعامل با آن کسل کننده می‌شد ولی مهم این است که قصه زیبا و دردناکش تا انتها مخاطب را نسبت به سرنوشت کاراکتر ها و حوادثی که برایشان می‌افتاده، مرموز نگه می‌داشت.

Final Fantasy XV: Pocket Edition

بازی Final Fantasy XV: Pocket Edition

حرکت بزرگی که اسکوئرانیکس با مدل جیبی فاینال فانتزی ۱۵ صورت داد اگرچه عاری از نقص نبود ولی به‌خاطر نتایجی که به همراه داشت، باید بسیار بیشتر از این‌ها پیرامونش بحث می‌شد. آن‌ها با قول «یک تجربه حقیقی از پانزدهمین سری فاینال فانتزی» مدل جیبی را رونمایی کردند و با وجود اینکه مدل نهایی چه از لحاظ گستردگی دنیا و چه از بابت گیم‌پلی و گرافیک فرق های زیادی با فاینال فانتزی نسخه های خانگی داشت.

اگر به محدودیت‌های گوشی نیز توجه کنیم، همین که بسیاری از قسمت های پاکت ادیشن به پلتفرم اصلی نزدیک بودند خودش منجر شده تا بازی به اثری تقریبا خوب و البته ماندگار مبدل شود. هر چند با داشتن یک شبکه مبارزات درگیرکننده‌تر، بدون شک سفر طولانی شخصیت های بازی می‌توانست مجذوب کننده تر باشد. این بازی جزو برترین بازی های موبایل است

Shadowgun Legends

معرفی برترین بازی های موبایل
این بازی جزو برترین بازی های موبایل است لجندز (Legends) از آن حوادثی بود که اگرچه در دنیای نسخه های خانگی بارها مثل آن را دیده‌ایم ولی در زمینه‌های برنامه های گوشی سازندگان بسیار کمی بوده‌اند که چنین جسارتی را به خرج داده‌اند. مدفینگر گیمز (Madfinger Games) در تولید قسمت جدید شادوگان روشی متفاوت با نسخه پیشین را در دستور کار قرار داد و در حالی که بخش های قبلی شوترهایی سوم شخص مثل سری گیرز آف وار (Gears of War) بودند، در لجندز جنگ های بازی روندی پر سرعت تر به خودشان گرفتند، حالت دوربین در جنگ ها به حالت اول شخص در آمده ست و هسته اساسی گیم پلی تقریبا به دستینی (Destiny) نزدیک‌تر شد.

ثمره تمام این تغییرات هم یکی از منحصر به فردترین و برترین بازی های موبایل بود که با علم به عمق کم طراحی بخش ها و ماموریت‌ها باز زیر مجموعه سرگرم‌کننده‌ترین‌ بازی های ۲۰۱۸ به شمار می‌رفت.

Kingdom Rush Vengeance

بازی Kingdom Rush Vengeance

گیم های استودیوی Ironhide Game همواره در یک بازه کیفی تعیین شده قرار گرفته‌اند و به‌همین دلیل هم این تولید کننده پای ثابت منحصر به فردترین های هر سال است. آن‌ها در سال گذشته Iron Marines را داشتند و امسال هم یکی از بهترین های دفاع از قلعه گوشی را به وجود آوردند؛ Vengeance اثری معروف اما وسیع‌تر از قبل بود. تعداد بنا ها و هیرو ها نسبت به سری های قبلی و بقیه بازی‌های این مدل چند برابر شدند و به دلیل وجود قدرت های جدید گیمر بیشتر خودش را درگیر جنگ ها می‌دید و مجبور به انجام ری اکشن های مختلف می‌شد. این بازی جزو برترین بازی های موبایل است

Brawl Stars

ترکیب چند مدل شاید در نگاه ابتدایی ایده مجذوب کننده ای برای برترین بازی های موبایل باشد ولی به همان میزان که می‌تواند بازی را متفاوت تر کند به همان میزان هم امکان دارد بین نماد ها فاصله بیاندازد، در صورتی که ارتباطی بین مدل ها نباشد و تولید کننده تنها به منظور پُرتر کردن عنوانش این تلاش ها را انجام دهد. برول استارز بهترین گیم سوپرسل نمی باشد ولی به‌خاطر بهره درست از این خصلت، حکم کلاس درسی را برای تولید کنندگانی دارد که به دنبال این می باشند تا چند مدل گیم‌پلی متفاوت را ترکیب کنند.

این گیم با بیش از پنج حالت گیم‌پلی متفاوت، یکی از برترین بازی های موبایل است اما نکته اینجاست تولید کننده خیلی خوب قوانین و هسته اساسی این مود ها را نزدیک به همدیگر نگه داشته تا زمان تجربه هر کدام ذهن گیمر کاملا پرت برخی عوامل ویژگی‌های مختلف و اضافی نشود.

Donut County

بازی Donut County

این گیم از برترین بازی های موبایل بوده است.سرنوشت Donut County تا میزانی یادآور Threes است. این گیم یکی از متفاوت‌ترین توجه ها به ایده شبکه ها را دارد و به دلیل طنز حل شده در اکثر لحظه‌ها، حل پازل‌های راحت آن هیچوقت کسل کننده نمی‌شوند و کوتاهی قصه هم آن‌قدرها به نظر نمی‌آید. اما همانگونه که Threes به خاطر کلون معروفش یعنی ۲۰۴۸ قرار گرفت، Donut County هم نتوانست به میزان Hole.io معروف بشود .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =