۹ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

بازی های آنلاین بازیهایی هستند که شما در هر مکانی و در هر زمانی و تنها با داشتن اینترنت می توانید از طریق آنها بازی را دنبال کنید. شما برای انجام بازی های آنلاین نیاز به امکانات به خصوصی ندارید و تنها اتصال به اینترنت کافی خواهد بود.

درباره خوب بودن بازی های آنلاین تنها یک گیمر می تواند تصمیم گیری کند و نظرات در میان گیمرها متفاوت است، اما ما قصد داریم در ادامه به معرفی برترین بازی های آنلاین سال ۲۰۱۹ که در میان گیمر ها و عموم مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است بپردازیم.

بازی های محبوب از میان بازی های آنلاین ۲۰۱۹

 1. Player Unknown’s Battlegrounds
 2. Fornite Battle Royale
 3. League of legends
 4. Counter Strike
 5. Minecraft
 6. DOTA 2
 7. Apex Legends
 8. The Division 2
 9. PUBG

 

 • بازی آنلاین PUBG

بازی آنلاین PUBG

در میان بازی های آنلاین، این بازی از پر طرفدارترین  بازی‌های آنلاین می باشد که تا به حال  معرفی شده است. این بازی موفق شده در دنیای اینترنت سر و صدا کند و هر روز کاربران بیشتری را به خود جذب کند. این بازی بسیاری از بازیکنان را همانطور که انتظار میرود، معتاد به خود کرده است.

ماجرای بازی براساس بازی های Armo و H1Z1 طراحی شده و روند این بازی به این صورت است که شما می‌توانید در یک زمان با ۹۹ بازیکن  رقابت داشته باشید.

این بازی به خاطر ظاهر گرافیکی عالی و طراحی محیط به صورت واقعی از محبوبیت بالایی برخوردار است. در PUBG به بازیکنان ماموریتی داده می شود که باید برای دستیابی به اسکین ها و تجهیزات متفاوت آن ها را با گشت و  مبارزه با دشمن انجام دهند و این می توان باعث بالا رفتن هیجان بازی شود.

بازیکنان در صورتی برنده این بازی می‌شوند که بتوانند از این وضعیت با یافتن نقشه، جان سالم به در ببرند و همه دشمنان را بکشند.

این سری از بازی های آنلاین در سال ۲۰۱۸ طراحی و عرضه شد که قابلیت اجرا برای آن نه تنها به صورت آنلاین و از طریق PC وجود دارد بلکه می توان آن را بر روی سیستم عامل اندروید، iOS، ایکس باکس راه اندازی کرد. می توان گفت شمار بازیکنان این بازی تا به امروز به بیش از ۵۰ میلیون نفر میرسد.

 • بازی آنلاین Fortnite

بازی آنلاین Fortniteاین بازی از سال ۲۰۱۷ در به صورت رسمی ارائه شده. در سال ۲۰۱۸ دچار تغییراتی شد و هنوز در آن جلوه های دراماتیک دیده می شود که باعث می شود نتواند تا حد زیادی محبوبیت کسب کند. زیرا این سری از بازی های آنلاین بیشتر پسرانه طراحی شده، در حالی که PUBG در قالب دخترانه و پسرانه طراحی شده است.

بازی Fortnite توسط شرکت Epic Games در سال ۲۰۱۷ طراحی و عرضه شد. این بازی علاوه بر حالت آنلاین بر روی PC قابلیت راه اندازی بر روی سیستم عامل اندروید، iOS و ایکس باکس را دارد. این بازی تا به امروز توانسته بیش از ۳۹ میلیون بازیکن آنلاین را به خود جذب کند.


[megalightbox]بیشتر بخوانید: نقد و معرفی بهترین بازی های بتل رویال (قسمت اول)[/megalightbox]


 • بازی آنلاین Apex Legends

بازی آنلاین Apex Legendsپس از انتشار این بازی، میزان بازیکنان بازی های آنلاینPUBG و Fortnite  کم شد و این بازی نسبت به بازی های آنلاین قبلی از محبوبیت بیشتری برخوردار شد. این بازی بیشتر مورد توجه کسانی قرار گرفت که به بازی های جنگی علاقه دارند و می توان گفت این بازی دقیقاً مختص آنهاست. روند این بازی از سری بازی های انلاین به این صورت است که بازی دارای چند تیم است که هر تیم از سه بازیکن تشکیل شده و بازیکنان در جزیره به دنبال سلاح هستند میگردند و همزمان باید با دشمنان مبارزه کنند. شانس برنده شدن در این بازی با حضور تیم ها و بازیکنان بیشتر بالا می رود. شما در این بازی می توانید از نقشه و سرعت ارتباط با بازیکنان به کمک پینگ استفاده کنید.

این بازی توسط شرکت Respawn Entertainment در سال ۲۰۱۹ طراحیو ارائه شد. قابلیت راه اندازی نه تنها به صورت آنلاین، بر روی پلی استیشن۴، ویندوز و ایکس باکس نیز قابلتی راه اندازی دارد. این بازی طی یک ماه توانسته بیش از ۵۰ میلیون بازیکن را به خود جذب کند.

 

 • بازی آنلاین League of legends

بازی آنلاین League of legends

این بازی از سری بازی های آنلاین از جمله بازی هایی است که توانسته تا به امروز بازیکنان خود را با وجود دیگر رقبا در عرصه بازی های آنلاین حفظ کند و از خود حضور پررنگی در میان بازی های آنلاین نشان دهد. روند بازی به این صورت است که بازیکنان برای دستیابی به قهرمانی می توانند دیگر قهرمانان را به مبارزه بطلبند و با آن ها مبارزه کنند. گرافیک خیره کننده و هیجان بسیار بالای این بازی باعث افزایش میزان محبوبیت بازی در میان کاربران شده است. این بازی توسط شرکت Riot games در سال ۲۰۰۹ طراحی و عرضه شد و قابلیت راه اندازی بر روی ایکس باکس، سیستم عامل اندروید و ios و همچنین بر روی کامپیوتر  را دارد. این بازی با اینکه در سال ۲۰۰۹ عرضه شد اما تا به امروز توانسته بیش از ۲۷ میلیون بازیکن را به خود جذب کند.

 

 • بازی آنلاین Counter Strike

بازی آنلاین Counter Strikeاین سری از بازی های آنلاین از جمله بازی های تروریستی و حملاتی تروریستی می باشد. روند این بازی به این صورت است که گروگان هایی روی سطح نقشه مشخص شده اند که بازیکنان ماموریت دارند به آن مناطق رفته بمب گذاری و انفجاراتی انجام دهند و تروریست ها را بکشند. در نهایت پس از پاکسازی محل باید گروگان ها را نجات دهند و از انها محافظت کنند. یکی از ویژگی های خوب این بازی قابلیت تیراندازی چند نفره به طور همزمان و کشتن دشمن و دنبال کردن اهداف بازی، جوایز بیشتر و هزینه های نقدی را به دنبال دارد. می توان با قاطعیت گفت که استراتژی های این بازی قابل تحسین است.  این بازی در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت Valve Corporation طراحی و پیاده سازی شد و علاوه بر حالت آفلااین قابلیت راه اندازی بر روی اکثر رسانه های بازی از جمله ایکس باکس ۳۶۰، سیستم عامل ویندوز، پلی استیشن۳ و سیستم عامل لینوکس  به صورت آنلاین را دارد. بازیکنان آنلاین این بازی در حال حاضر ۳۲ میلیون نفر می باشند.

 

 • بازی آنلاین MineCraft

بازی آنلاین MineCraft

این بازی چندین حالت دارد و کاربر باید بتواند به بقای خود به وسیله این حالت ها کمک کند و محوطه حیوانات را بسازد. همچنین بازیکن باید مجوز کامل برای ساخت و ساز ها، افراد و غذاهای حیوانات را داشته باشد. برخی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی، حالت های مختلف آن  مانندحالت بقا، حالت ماجراجویی، حالت خلاق و حالت تماشا می باشد. این بازی توسط شرکت Mojang در سال ۲۰۱۱ عرضه شد و تا به امروز توانسته ۹۱ میلیون نفر را به خود جذب کند. این بازی علاوه بر حالت آنلاین، خاصیت قابل حمل بودن را نیز دارد که می تواند بر روی سیستم  عامل های ویندوز، مک و لینوکس راه اندازی شود.

 •  بازی آنلاین DOTA 2

بازی آنلاین DOTA 2

این بازی میلیونها دلار توسط شرکت سازنده ارزش گذاری شده است. روند این بازی می تواند به صورت چند نفره انجام شود. از این بازی به عنوان بازی با کیفیت تولید بالا و پایبندی به سیستم پاداش یاد می شود. DOTA 2 از صحنه های رقابتی با بازیکنان دیگر در سراسر جهان و در مسابقات و لیگ های مختلف برخوردار می باشد.

این بازی در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت Value Corporation طراحی و روانه بازار شد و تا به امروز موفق شده ۵ میلیون بازیکن از سراسر جهان داشته باشد. این بازی قابلیت راه اندازی بر روی سیستم عامل مک، لینوکس و مایکروسافت ویندوز را دارا می باشد.


[megalightbox]بیشتر بخوانید: نقد و معرفی بهترین بازی های بتل رویال (قسمت دوم)[/megalightbox]


 • بازی آنلاین The Division 2

بازی آنلاین The Division 2

بازی از دیدگاه سوم‌شخص در سی هفت ماه پس از  نابودی واشنگتن دی سی روایت می‌شود که در آن یک جنگ داخلی بین بازماندگان و گروه‌هایی از غارتگران اتفاق می افتد. در این بازی، بازیکنان می‌توانند برای تکمیل اهداف با یکدیگر همکاری کنند. این بازی همچنین قابلیت حمله های گروهی  را به شما خواهد داد تا بتوانید با ۸ بازیکن  بازی را ادامه دهید. این بازی به طور کلی نقدهای مطلوبی از منتقدان دریافت کرد که باعث پیشرفت بیشتر آن شد. این بازی توسط شرکت Massive Entertainment در سال ۲۰۱۹ طراحی و پیاده سازی شد و تا به امروز توانسته بیشت از ۶۳ میلیون بازیکن را به خود جذب کند. این بازی قابلیت راه اندازی بر روی ویندوز، پلی استیشن۴ و ایکس باکس۱ را دارد.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=3924

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند