۳ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

تماشای فیلم یک کار لذت بخش است اما انتخاب غلط فیلم می تواند این لذت را از بین ببرد ، ما در aramismagقصد داریم این انتخاب را برای شما راحت کنیم.

 

۱- فیلم The Meg (2018)

معرفی ۴ فیلم جدید برای تماشا در این هفته (2)

یک گروه تحقیقاتی در نزدیکی چین موفق می‌شوند برای اولین بار به عمقی بسیار زیاد از اقیانوس سفر کنند و وارد لایه جدیدی در کف اقیانوس شوند که چیزی درباره آن نمی‌دانستند. در آنجا فضا و موجودات شگفت‌انگیزی را مشاهده می‌کنند اما ناگهان سر و کله یک کوسه مگالدون نیز در آنجا پیدا می‌شود. بزرگترین و خطرناکترین شکارچی اقیانوس که تصور می‌کردند بیش از یک میلیون سال پیش منقرض شده امّا در عمق اقیانوس حضور داشت و با سهل‌انگاری آنها به سطح آب می‌آید و آن منطقه را در بهت و وحشت فرو می‌برد. فیلمی با هنرنمایی جیسون استاتهام که علی‌رغم داستان کلیشه‌ای، لحظات هیجا‌ن‌انگیز و دلهره‌آور فراوانی را در خود جای داده است.

 

 

۲- فیلم Alpha (2018)

معرفی ۴ فیلم جدید برای تماشا در این هفته (2)

بیست هزار سال پیش در کوهستان‌های اروپا، عده‌ای از مردان یک قبیله برای شکار می‌روند. پسر جوانی از بین آنها دچار حادثه می‌شود و از ارتفاع به پایین پرتاب می‌شود. همراهانش تصور می‌کنند او جانش را از دست داده و همان جا رهایش می‌کنند و به خانه بازمی‌گردند امّا او زنده می‌ماند و در حالی که خسته و مجروح است به یک گرگ زخمی هم کمک می‌کند. حال رابطه جالبی بین این دو به وجود می‌آید و همراه با هم باید در طبیعت سرد و بی‌رحم کوهستان و با وجود حیوانات وحشی موجود در آن زنده بمانند. نمایش تلاش برای بقا در کنار تصاویر زیبای طبیعت، می‌تواند تماشای این فیلم را لذت‌بخش کند.

 

 

۳- فیلم Mile 22 (2018)

معرفی ۴ فیلم جدید برای تماشا در این هفته (2)

یک افسر پلیس اهل اندونزی که اطلاعات محرمانه خطرناکی را در اختیار دارد خودش را تسلیم نیروهای آمریکایی می‌کند. آنها قول می‌دهند در مقابل اطلاعات، این شخص را سالم از کشور خارج کنند. یک گروه ویژه متشکل از زبده‌ترین مامورین آمریکایی راهی این ماموریت می‌شوند اما تعدادی افراد مسلح در مقابل آنها قرار می‌گیرند و در همین زمان رازهای جالبی نیز به مرور برملا می‌شود. فیلمی پرستاره مملو از صحنه‌های تعقیب و گریز، انفجار و نبرد تن به تن که برای طرفداران اکشن جذاب خواهد بود.

 

۴-فیلم lights out (2016)

معرفی ۴ فیلم جدید برای تماشا در این هفته (2)

تاریکی یکی از قدیمی ترین ترس ها و معضلات روانی انسان بوده است که بیشتر در دوران کودکی ریشه دوانده است، فرد معمولا حس می کند که هر لحظه امکان دارد یک موجود از دل تاریکی خارج شود و به او آسیب برساند.

این فیلم بر خلاف سایر فیلم های ترسناک از جلوه های ویژه کامپیوتری بهره نگرفته است، و زیبایی این فیلم بر اساس تدوین و ادغام تصاویر در کنار هم بوده است که حس ترس قابل توجهی را بر مخاطبان وارد می کند.

خاموشی فیلمی به دور از حاشیه نگاری.

خاموشی فیلمی به دور از خونریزی و خشونت می باشد که با دوری از حاشیه نگاری مستقیم و از همان اول فیلم به سراغ اصل داستان می رود و  همین امر آن را تبدیل به یک ایده جدید در ژانر ترسناک کرده است.

این فیلم را با چراغ های روشن تماشا کنید!

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی فیلم ترسناک Lights Out (خاموشی)

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=1911

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند