معروف ترین چیت های بازی های آنلاین

۶ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

معروف ترین چیت های بازی های آنلاین

قبل از اینکه درباره ی چیت های بازی آنلاین صحبت کنیم باید به این نکته توجه کنیم که تا زمانی که بازی های ویدئویی انجام می شوند ، کلاهبرداری هم می تواند صورت بگیرد ، به ویژه برای بازی های آنلاین که مطمئناً از این قاعده مستثنی نیستند. در حالی که چیت های بازی های آنلاین معمولاً در بازی های تک نفره برای غلبه بر مراحل دشوار بازی استفاده می شوند ، رقابت آنلاین ، موضوعی کاملاً متفاوت است. بازی های چند نفره معمولاً برای مسابقه و مهارت و استراتژی در نظر گرفته می شوند.

ایجاد فناوری چیت های بازی ها آنلاین دشوار است و هکر ها تمایل دارند که به سرعت در شبکه نفوذ کنند. انگیزه چیت های بازی های آنلاین می تواند از تمایل به بدست آوردن هراس دوستانتان ، تمایل به خراب کردن بازی برای سایر بازیکنان ، تمایل به داشتن ارز پولی از بازی برای فروش در eBay متغیر باشد. به نظر می رسد همیشه شخصی وجود خواهد داشت که طبق از قوانین بازی ممانعت ورزد.

تاریخچه چیت های بازی های آنلاین

گذشته از حذف چیت های بازی های آنلاین از نسخه های چند نفره، بازی های اولیه آنلاین به ندرت برای جلوگیری از تقلب طراحی شده اند. بعلاوه ، بازی کردن FPS با افراد دیگر از طریق اینترنت تنها یک دهه قبل یک معجزه مرزی بود با این حال طولی نکشید که قبل از در دسترس بودن هک ها تأثیر بسیار منفی بر گیم پلی گذاشت

هنگامی که در بازی های چند نفره به چیت‌های بازی آنلاین غلبه می کنند ، افراد یا صادقانه بازی را متوقف می کنند یا بازی خود را با بازی های محافظت شده با رمز عبور بین دوستانی که به آنها اعتماد دارند محدود می کنند. بازی های وب چند نفره و اتاق های پوکر نیز اغلب مورد حمله چیت‌های بازی های آنلاین قرار می گیرند ، خصوصاً وقتی بحث پول در میان است.

انجمن بازی های همیشگی همیشه در صدر تلاش ها برای حفظ وضعیت عادلانه مسابقه بوده اند. مدیر سرور مدت طولانی است که لیستهای چیت های شناخته شده را پخش می کند و راه هایی را برای بررسی پرونده های بازی مشتری برای تغییرات ایجاد می کند. افراد شروع به جستجو برای یافتن راههای جامع تر برای مقابله با این مشکل کردند و سرانجام ، حتی راهکارهایی مانند نرم افزار Balance’s Punkbuster پدیدار شدند. Punkbuster اکنون توسط بیش از دهها عنوان خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرد ، و آن را به رایج ترین نرم افزار ضد چیت مورد استفاده در بازی های اکشن آنلاین تبدیل می کند.

چیت های بازی های آنلاین چگونه صورت می گیرند؟

متأسفانه ، روش های بسیار زیادی برای چیت‌های بازی های آنلاین در اکثر بازی ها وجود دارد. یک شکل رایج تقلب ، تبانی با سایر بازیکنان یا اعضای تیم مقابل است. استفاده از ارتباطات خارج از بازی ، مانند پیام رسان یا تلفن ، برای به دست آوردن مزیت نسبت به سایر بازیکنان کار سختی نیست.

معروف ترین چیت های بازی های آنلاین

در حالی که تبانی ممکن است شانس شما را افزایش دهد ، اما به شما امتیاز منحصر به فردی در بازی نمی دهد ، به همین دلیل هک ها ، تغییر پرونده ها و پروکسی های مورد نظر یافت می شوند.. این نوع تقلب به طور مداوم شامل تغییر نرم افزار یا پرونده های داده به نوعی مانند تغییر ظاهر دشمن است به طوری که آنها یک رنگ روشن را درخشان می کنند یا از بین دیوارها قابل رویت می شوند. در بسیاری موارد ، هک ها نتیجه بازی مهندسی معکوس هستند و در نهایت در اینترنت پخش می شوند.

مبارزه برای بازی شکست در چیت‌های بازی های آنلاین

نه تنها تقلب در سالهای اخیر دشوارتر شده است بلکه توسعه دهندگان بازی راه های بهتری برای تأمین امنیت محصولات خود پیدا کرده اند مانند نرم افزار شخص ثالث همچنین پیشرفت های بزرگی در خرناس و ممنوعیت کلاهبرداران کرده است. برخی از این برنامه ها و همچنین بررسی های خودکار برای تقلب های شناخته شده ، به سرورهای بازی ابزاری قدرتمند می بخشند که با استفاده از آنها می توانند تقلب متقلب را بررسی کنند.

معرفی تعدادی از چیت‌های بازی های آنلاین

Aimbot: ابزاری نرم افزاری است که در بازی های تیراندازی شخص اول مورد استفاده قرار می گیرد و به بازیکن اجازه می دهد دشمنان را بدون نیاز به هدف قرار دادن سلاح خود شلیک کند. از آنجا که این ویژگی به بازیکن کمک می کند با مهارت کمتری با وضعیت دقیق تر شلیک کند ، تقلب محسوب می شود این چیت در بازی های معروفی همچون counter strike انجام می پذیرد

چیت DEGO-GH برای بازی PUBG MOBILE : یکی از چیت۲های بازی های آنلاین که گزینه های بسیار زیادی در هنگام بازی دارد. بعد از باز کردن منوی هک ، می توانید ویژگی هایی از قبیل: ESP را برای مشاهده دشمنان از طریق دیوارها و هرگونه موانع دیگر بر روی نقشه ، عملکرد Aimbot را برای بهبود عکسبرداری خود به سمت ایده آل ، پیدا کنید.

چیت MultiHack بازی Rules Of Surviva: یکی دیگر از چیت‌های بازی های آنلاین است که به شما کمک می کند تا از منطقه آبی خارج شوید و به شما اطلاع می دهد که نزدیکترین وسیله نقلیه در هر زمان نسبت به شما کجاست. با پایان یافتن هر مسابقه ، صفوف خود را بالا ببرید و هزاران طلا پاداش دهید زیرا با کمک هک Rules of Survival ، هزاران بازیکن دیگر را از بین می برید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =