۳ دقیقه برای خواندن نیاز دارید
کمپانی انیمیشن سازی والت دیزنی و  پیکسار بعد از گذشت ۸ سال در اتفاقی غیر منتظره اولین تیزر و پوستر انیمیشن اسباب بازی های ۴ “Toy Story 4” را منتشر کردند.

شخصیت ها و صداپیشگان داستان اسباب بازی ۴

تریلر منتشر شده حدود ۹۰ ثانیه است و اطلاعات زیادی از داستان را به اشتراک نمی گذارد ، در اولین تریلر رسمی انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴ )  شما شاهد حضور شخصیت هایی چون وودی با صداپیشگی تام هنکس، باز لایتیر با صداپیشگی تیم آلن، جسی با صداپیشگی جون کیوسک، آقای سر سیب زمینی (صداپیشه نامشخص)، خانم سر سیب زمینی با صداپیشگی استل هریس، رکس با صداپیشگی والاس شاون، با صداپیشگی جان راتزنبرگر، الین با صداپیشگی جف پیجن و اسلینکی داگ با صداپیشگی بلیک کلارک هستیم .

شما می توانید این تریلر را در انتهای همین پست مشاهده نمایید.

علاوه بر تیزر رسمی پیکسار و دیزنی پوستری نیز از Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴ ) منتشر نموده اند که در آن فقط شخصیت کارتنی وودی حضور دارد ، که به نظر اشاره ای به آخرین اتفاقات ماجرا جویانه این شخصیت دارد.

این پوستر را می توانید در زیر مشاهده نمائید.

 Toy Story 4 (داستان اسباب بازی 4 )

کارگردانی انیمیشن داستان اسباب بازی ۴

جاش کولی کارگردانی این قسمت را بر عهده دارد او در مورد اولین تریلر این انیمیشن چنین گفته است که :

من هم مانند بسیاری از طرفداران انیمیشن Toy Story 3 (داستان اسباب بازی ۳) فکر می کردم که این قسمت آخر داستان اندی و وودی خواهد بود ، اما این درست مثل زندگی است و هر پایان آغازی جدید است. وودی هم اکننون در اتاقی جدید و با اسباب بازی هایی جدید و با کودکی جدید است و این چیزی است که ما تا به حال مانند آن را ندیده بودیم . سوالاتی در این مورد مطرح شد که آغاز بررسی و مطالعه یک داستان سرگرم کننده بود.

 

معرفی شخصیت های جدید

هرچند در تریلر این انیمیشن ما شاهد بازگشت شخصیت های محبوب داستان هستیم اما تریلر  Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴ ) به معرفی شخصیت های جدیدی همچون بانی  که صاحب تازه اسباب بازی ها است و  فرکی با صداپیشگی تونی هیل می پردازد .

فرکی خود را یک اسباب بازی نمی داند و بیشتر شبیه به یک چنگال است ، اما او به زودی خود را در وسط ماجراجویی وودی و دوستانش خواهد دید، جاش کولی در مورد این شخصیت تازه می گوید:

 

در دنیای Toy Story  همه چیز هدف دار است و هدف اسباب بازی ها این است که برای یک بچه در این مکان حضور داشته باشند ، اما در مورد اسباب بازی‌های دیگر که از اشیا ساخته شده‌اند چه معنی می‌دهد؟ فرکی یک اسباب بازی است که بانی او را با یک چنگال یک بار مصرف ساخته است و بنابراین او با یک بحران هویت روبه‌رو می‌شود. او می‌خواهد هدف و کار خود به‌عنوان یک چنگال یکبار مصرف انجام دهد، اما در حال حاضر هدف او به‌عنوان یک اسباب بازی جدید برای بانی است.

 

Toy Story 4 (داستان اسباب بازی 4 )

Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴ ) در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ به روی پرده سینما خواهد رفت .

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=2154

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند