۷ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

در اینجا قصد داریم،  چهار فیلمی که در این ماه باید دید را به شما معرفی کنیم این فیلم ها به ترتیب آلیتا ، آونجرز، جان ویک و کاپیتان مارول نام دارند که هر کدام داستانی  زیبا را روایت می کنند. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که بسیار فیلم تماشا می کنید و از دید شما فیلم ها باید دارای خصوصیات مختلفی از قبیل جذابیت کارگردانی حرفه‌ای، طراحی و نمایش خوب داشته باشند. می توان گفت بهترین فیلم ها، فیلم هایی هستند که بهترین کارگردانان آنها را ساخته و آمار تماشاچیان آن ها بسیار بالا باشد. فیلم ها به اشکال متفاوتی بر روی ما تاثیر می گذارند،گاهی می توانند به صورت شفاف مسائل را منتقل کنند و گاهی با ابهامات و پیچیدگی بسیار، بیننده را به تماشای ادامه فیلم ترقیب می کند. ما قصد داریم تا ۴ فیلم را به شما معرفی کنیم تا این ماه حتما آن‌ها را تماشا کنید.

Alita فیلمیی که باید در این ماه دید

نام فیلم : آلیتا

زمان انتشار: سال ۲۰۱۹

بازیگران: رزا سالازار، کریستف والس، کیان جانسون، مهرساله علی

کارگردان: رابرت رودریگز

فیلمی که باید در این ماه دید

داستان فیلم:

ماجرای این فیلم از این قرار است که دختری به طور عجیب، قسمتهایی از بدنش از بین رفته ولی مغزش سالم می باشد. اولین چیزی که در این فیلم توجه شما را جلب می کند، چشم‌های درشت این دختر است که به بعد دیگری اشاره می‌کند. آلیتا یک دختر سایبروگ است که در زباله ها توسط یک دانشمند به نام جیمز کامرون کشف می شود. این دانشمند در  اندوه و رنج بیش از حد از مرگ دخترش به سر می برد. آلیتا  توسط جیمز کامرون نویسنده و تولید کننده فن آوری در حالی پیدا می شود که بیشتر قسمت های بدنش از بین رفته اما مغز او سالم مانده بود. بنابراین کامرون با تلاش هایی که برای احیای آلیتا به کار می گیرد، برای او اجزای جدید به سبک آواتار میسازد و او را با آوتار ادغام می کند و در نهایت او را به زندگی  دوباره بر می گرداند.  نتیجه نهایی حاصل از آن در مقایسه با آواتارها ،آلیتا بیشتر شبیه شهر هزار سیاره می باشد.

فیلمی که باید در این ماه دید

در این فیلم، نقش آلیتا توسط رزا سالازار ایفا می شود که وی در دو فیلم Maze Runner  و  Bird Box  که در سال گذشته درشبکه Netflix پخش شد، بازی کرد. این فیلم به عنوان یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۹ شناخته شده و با توجه به طراحی و تکنولوژی که از آن استفاده شده، توانست محبوبیت زیادی میان مخاطبان خود کسب کند.

 

Avengers :End games فیلمی که باید در این ماه دید

نام فیلم : آونجرز

انتشار:  سال۲۰۱۹

بازیگران:  کارن گیلان، بری لارسون، جاش برولین، اسکارلت یوهانسون، کریس هامسورث، کریس ایوانز، ایوانجلین لیلی، جرمی رنر، جان فاورو، چادویک بسلمن، گینت پلتروو، پوم کلمنتیف

نویسندگان : کریستوفر مارکوس ، استفان مکفلی

کارگردانان:  جو روسو، آنتونی روسو

فیلمی که باید در این ماه دید

داستان فیلم:

ماجرای این فیلم از این قرار است که چند هفته قبل از اینکه نیمی از حیات در دنیا توسط شخصیتی به نام تانوس از بین برود، کاپیتان مارول، نبولا و تونی را از فضا نجات می دهد و به سیاره زمین برمیگدارند. در این میان انتقام جویان با یکدیگر متحد می شوند تا تانوس را شکست دهند. از آن جایی که تانوس در یک سیاره دور افتاده به سر می برد، آنها به جستجوی تانوس می پردازند تا سنگهای ابدیت که  تانوس آنها را ربوده پیدا کنند و از اتفاقاتی که ممکن است برای حیات در دنیا رخ دهد، جلوگیری کنند. آنها موفق می شوند تانوس را بیابند اما سنگ ها را نزد او پیدا نمی کنند و او به آنها می گوید که سنگ ها را از بین برده است. انتقام جویان در این فیلم با تمام این ویژگی ها، شکست ناپذیر معرفی شده اند.

فیلمی که باید در این ماه دید

پایان این فیلم کاملا نامفهوم است اما لذت و سرگرمی که در این فیلم به نمایش بکار گرفته شده، فیلم را  زیبا و متفاوت تر می کند. به طوری که نمی توان در مقابل ندیدن آن مقاومت کرد. با توجه به محتوای فیلم ، می توان گفت این فیلم بدون جنبه کمدی، نمی توانست درام خوشایندی باشد. در عین حال این فیلم در کنار شوخی و طنز، بدون جدیت و ترس از اینکه حیات دنیا در خطر است، ممکن بود جذابیتی نداشته باشد.


[megalightbox]بیشتر بخوانید: معرفی و بررسی مجموعه فیلم های دونده هزارتو[/megalightbox]


John wick 3 فیلمی که باید در این ماه دید

نام فیلم : جان ویک

انتشار: ۱۷ ژانویه سال ۲۰۱۹

نویسندگان: کریستوفر مارکوس، استفان مکفلی، استن لی، جک کربی، جیم استرلین

بازیگران: رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، مارک روفالو

کارگردانان: آنتونی روسو، جو روسو

فیلمی که باید در این ماه دید

داستان فیلم :

ماجرای این فیلم از این قرار است که جان ویک شخصیت اصلی فیلم یکی از شخصیت های رده بالایی را در هتل کانتینتال به قتل می رساند. شخصی که جان ویک او را می کشد یکی از اعضای اصلی گروه بود. پس از این اتفاق جان ویک باید مجازات می شد اما مدیر هتل به او کمک می کند تا از هتل فرار کند. او برای زنده ماندن تلاش می کند و در این میان با افراد زیادی میجنگد و بسیاری از آنها را می کشد تا نجات پیدا کند. اعضای گروه برای یافتن او مبلغی را به عنوان جایزه در نظر می گیرند و این فرار او و خارج شدنش از نیویورک را سخت تر می کند.

فیلمی که باید در این ماه دید

در واقع این فیلم مردی را به نمایش می گذارد که احتمالا سزاوار مرگ است اما برای زندگی تا حد مرگ مبارزه می کند. این فیلم بیشتر شبیه یک بازی کامپیوتری است. تمام اتفاقات فیلم در ۳۰ دقیقه اول می افتد. در این ۳۰ دقیقه تمام اتفاقات و مجازات به گونه ای بی وقفه اتفاق می افتند که بیشتر بر روی خونریزی و کشت و کشتار تاکید دارد.

Captain Marvel فیلمی که در این ماه باید دید

نام فیلم: کاپیتان مارول

انتشار: ۸ مارس سال ۲۰۱۹

نویسنده: آنا بودن، رایان فلک، ژنو رابرتسون دمر

بازیگران: بری لارسون، ساموئل جکسون، بن مندلسون

کارگردان: آنا بودن، رایان فلک

فیلمی که باید در این ماه دید

داستان فیلم:

ماجرای این فیلم از این قرار است که در آن کاپیتان مارول یک جنگجو کری است که در یک نبرد قریب الوقوع میان مردمش و اسکرول گرفتار می شود. این فیلم زندگی روی زمین را در سال ۱۹۹۵به نمایش می گذارد. در این میان کاپیتان مارول خاطراتی از زندگی خود را که نشان می دهد او خلبان نیروی هوایی ایالات متحده بوده است ، به یاد می آورد. کاپیتان مارول به کمک نیک فوری، در تلاش است تا رازهای گذشته خود را کشف کند. این در حالی اتفاق می افتد که کاپیتان مارول از توانایی های ویژه خود برای پایان دادن جنگ با اسکرول استفاده می کند.

فیلمی که باید در این ماه دید

این فیلم به شیوه ای اکشن، جذاب و در عین حال همراه با درگیری توسط آنا بودن و رایان فلک، کارگردانان این فیلم ساخته می شود. در این فیلم از رخدادها و وقایع زمینی و غیر زمینی برای بالا بردن جذابیت فیلم استفاده می شود.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=3976

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند