چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد

۸ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد چه کاری برای موفقیت در اینستاگرام نباید کرد ؟ در این مقاله قصد داریم تا ۱۴ نباید مهم اینستاگرام را در اختار شما قرار دهیم تا بتوانید در این شبکه اجتماعی به موفقیت برسید.

چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد

۱- از یک نام کاربری ناخوشایند در اینستاگرام استفاده نکنید

سیستم جستجو اینستاگرام مثل بقیه سایتها قدرتمند نیست، یعنی اگر نام کاربری و حتی نام واقعی شما راحت قابل نوشتن و جستجو نباشد افراد نمی‌توانند شما را پیدا کنند.

سعی کنید نام کاربری با املایی راحت و بدون استفاده از کارکتر های اضافه انتخاب کنید، نامی انتخاب کنید که ذهن بماند و کاربر بتواند در رجوع بعدی و یا معرفی کانال شما به دیگران به راحتی آن را به خاطر بیاورد.

۲- نمایه خود را به صورت خصوصی تنظیم نکنید

چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد
چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد؟ اکانت خصوصی برای حساب تجاری ممنوع .

این کار را فقط زمانی انجام دهید که از اینستاگرام برای اهداف شخصی و غیر تجاری استفاده می‌کنید، حساب های عمومی شانس بیشتری برای دیده شدن و به اشتراک گذاشته شدن مطالبشان دارند ، پس اگر قصد دارید تا کسب کار خودتان را در اینستاگرا رونق دهید به هیچ عنوان حساب کاربری خود را  در حالت خصوصی قرار ندهید.

یکی از مهم ترین مزیت های این کار این است که کاربر می‌تواند راحت مطالب شما را ببیند و بدون این که منتظر تایید باشد شما را دنبال کند.


بیشتر بخوانید: چگونه یک پیج جذاب در اینستاگرام بسازیم


۳- فریب نخور

در اینستاگرام همه چیز در مورد تعامل و اشتراک گذاری پست ها است، در سایه ها کمین نکنید. درعوض ، مرتباً پست کنید و در مورد پست های دیگران لایک کنید یا اظهار نظر کنید. جذاب باشید و با سایر کاربران اینستاگرام رابطه برقرار کنید.

۴- بدون شرح پستی ارسال نکنید

مهم نیست که تصویر شما چقدر جذاب باشد ، قطعا به یک عنوان نیاز دارد. پست های دارای کپشن (توضیحات پست ) سطح درگیری بالاتری دارند و به شما امکان می دهند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. به مردم بگویید عکس چیست ، یک نقل قول به اشتراک بگذارید ، یک سؤال بپرسید. هرچه که باشد ، موردی را برای ارسال در پست های خود بیابید.

 

۵- از هشتگ های سوء استفاده نکنید

چه کاری برای موفقیت در اینستاگرام نباید کرد
چه کاری برای موفقیت در اینستاگرام نباید کرد؟ استفاده بی رویه و بی ربط از هشتگ باعث اسپم شدن پست می‌‍شود

هشتگ ها در اینستاگرام بسیار مهم هستند و برای افزایش دسترسی باید در هر پست استفاده شود. با این حال ، استفاده از بیش از ۷-۱۰ هشتگ می‌تواند باعث اسپم شناخته شدن پست شما شودمخصوصا اگر هیچ ارتباطی با پست شما نداشته باشد، از هشتگ های معروف مانند #tagforlikes یا #onedirection یا #love استفاده نکنید.

استفاده از هشتگ های نامناسب برای نمایش در جستجوهای عمومی به شما کمک نمی کند تا به دنبال کننده های جدیدی برسید.


بیشتر بخوانید: راه کار های انتخاب هشتگ در اینستاگرام


۶- نظرات دنبال کنندگان خود را نادیده نگیرید

هنگامی که مردم وقت خود را برای اظهار نظر در مورد پست های شما و یا سؤال کردن خرج می‌کنند، آنها را نادیده نگیرید! اعلان های خود را مرتباً بررسی کنید و به آن‌ها پاسخ دهید یا از آنها تشکر کرده و به سؤال آنها پاسخ بدهید. نظرات تأثیر قابل توجهی در رابطه شما با مخاطبانتان خواهد داشت.

 

۷- محتوای سایر کاربران اینستاگرام را سرقت نکنید

فقط به این دلیل که شما عکس شخص دیگری را دوست دارید به این معنی نیست که می توانید آن را ارسال کنید. اگر می خواهید از محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) در استراتژی خود استفاده کنید ، از کاربران بخواهید تا شما را برچسب گذاری کرده یا از هشتگ های مرتبط با شما  در پست های خود استفاده کنند.

۸- از تصاویر جستجوهای Google استفاده نکنید

اینستاگرام مکانی است برای به اشتراک گذاشتن محتوای خودشماست، نه به اشتراک گذاشتن تصاویر نتایج جستجوی عمومی Google.

اگر می خواهید یک نقل قول انگیزشی را به اشتراک بگذارید ، نقل قول را در بالای یکی از تصاویر خود قرار دهید. این فیس بوک نیست ، بنابراین از تصاویر خود استفاده کنید و خلاق شوید!

۹- بیش از حد از عکس های سلفی استفاده نکنید

همه ما عاشق یک سلفی خوب هستیم. اما یک سلفی خوب کافی نیست. مگر اینکه کیم کارداشیان باشید 😀  نه ، حتی در این صورت – شما نیازی به سلفی روزانه ندارید. اگر برای توسعه مشاغل خود از اینستاگرام استفاده می کنید ، یک دسته از سلفی ها به شما کمک نمی کنند.

۱۰- پست ها را رگباری ارسال نکنید

اگر چندین تصویر برای اشتراک گذاری دارید ، آنها را یکی پس از دیگری در اینستاگرام ارسال نکنید. درعوض ، آنها را در هر نیم ساعت یا یک ساعت یک بار  ارسال کنید.

ارسال رگباری  نه تنها نظر دنبال کنندگان شما را به خود جلب نمی کند بلکه باعث دیده نشدن برخی از آن پست ها نیز می‌شود ، توجه داشته باشید که شما لازم نیست ۵ عکس از یک موضوع را به اشتراک بگذارید. یک یا دو مورد از بهترین تصاویر را انتخاب کرده و فقط آن را به اشتراک بگذارید.

۱۱- همه پست های اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی به  اشتراک نگذارید

چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد
چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد ؟ به کاربران دلیلی برای دنبال کردن بدهید

در حالی که توصیه می کنم پستهاتون گاهی در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید اما لازم نیست با تمام پست ها این کار را بکنید، به کاربران سایر شبکه های اجتماعی دلیلی برای فالوو کردن خودتان در اینستاگرام بدهید و از آن ها بخواهید برای دیدن عکس بیشتر به پیج شما به اینستاگرام سر بزنند.

۱۲- همه دنبال کننده های خود را دنبال نکنید

فقط به این دلیل که کسی از شما  فالوو کرده است ، به این معنی نیست که شما هم باید اورا فالوو کنید. البته اگر مطالب آنها را جالب یا مطابق با آنچه  میل دارید ببینید ، دیدید، آنها را دنبال کنید!

 

۱۳- افراد را برای افزایش فالوور خود دنبال نکنید

اگر فقط به قصد افزایش فالوور خود دیگران را فالوو می‌کنید و بعد از چند وقت آن‌‌ها را نادیده و حذف می‌کنید شما دنبال کننده های خودتون افزایشن ندادید بلکه شما بی ادبی خودتون ثابت کردین! این موردی است که اینستاگرام به آن حساس است، پس افرادی که دوست دارید مطالب آن‌ها را ببینید دنبال کنید.

 

۱۴- دنبال کننده های اینستاگرام خود را خریداری نکنید

چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد
چه کاری را نباید در اینستاگرام انجام داد؟ خرید فالوور کمکی به محبوبیت شما نمی‌کند.

من متعجب هستم که ما هنوز مجبوریم این را بگوییم ، اما دنبال کنندگان اینستاگرام را نخرید!  آنها به هیچ وجه به شما خدمت نمی کنند. در واقع ، آنها شانس شما برای رسیدن به صفحه محبوب را خراب  هم می کنند و آنها واقعاً پست های شما را دوست ندارند یا اظهارنظر نمی کنند. برای رشد پیروان اینستاگرام خود وقت کافی برای ارتباط واقعی با افراد واقعی بگذارید.


بیشتر بخوانید: روش های افزایش فالوور طبیعی در اینستاگرام


اگر شما هم نکته ای برای این که چه کاری برای موفقیت در اینستاگرام نباید کرد مد نظر خودتون دارید می‌تونید اونو با ما به اشتراک بزارید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =