۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

مدت زمان زیادی است که شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام اقدام به اضافه کردن قابلیت جدید به نام IGTV یا همان تلوزیون اینستاگرام به اپلیکیشن خود کرده است، شاید برای بسیاری سوال باشد که چگونه می‌توان محتوای به نمایش درآمده در IGTV را دانلود کرد، در این مقاله قصد داریم تا نحوه دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام را به شما آموزش دهیم .

دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام

در IGTV اینستاگرام شما می‌توانید محتوایی با زمان ۱ ساعت را برای مخاطبان خودتان منتشر کنید، که البته این ویدئو ها باید حتما به صورت عمودی فیلم‌برداری بشود، توجه داشته باشید که انتشار ویدئو ۱ ساعت فقط توسط پیج های پر مخاطب ممکن است و صفحات با مخاطب کمتر نهایتا می‌توانند تا ۱۰ دقیقه ویدئو منتشر نمایند.

اما گاهی ممکن است که شما قصد دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام یکی از پیج هارا دارید، اینستاگرام این امکان را در اپلیکیشن خود قرار نداده است اما راه حل چیست؟

 

کافی است تا برای دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام اپلکیشن اینستاگرام را باز کرده و به بخش IGTV بروید و یکی از ویدیو هایی که قصد دانلود آن را دارید انتخاب کنید حال پس از ورود به صفحه پخش ویدیو مورد نظر خود بر روی سه نقطه که کنار قسمت لایک و کامنت قرار دارد ضربه زده حال از منوی موجود Copy Link را انتخاب کنید.

دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام

وارد وبسایت IGTV Downloader شوید و لینک را در کادر مربوط Paste کنید و بر روی گزینه دانلود کلیک کنید تا دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام آغاز شود.

دانلود ویدئو IGTV اینستاگرام

این وبسایت یک اپلیکیشن اندروید هم برای راحت تر کردن کار ها دارد می‌توانید آن را از این لینک دانلود کنید.

تجربه خودتون در باره استفاده از این سایت با ما در میان بگذارید.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=3394

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند