۹ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

امروزه راه های کسب درآمد مانند گذشته نیست . با پیشرفت تکنولوژی و ورود برنامه های مختلف به عرصه زندگی ما، راه های کسب درآمد از اینترنت به وجود آمدند. کارهایی مانند کسب درآمد از اینستاگرام یا کسب درآمد از تلگرام و بسیاری از رسانه های اجتماعی دیگر که می توان از طریق آنها پول زیادی بدست آورد ، جالب است بدانید که بسیاری از افراد توانسته اند درآمد بالای ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومن را در یک روز از این راه ها بدست آورند.

بعید نیست پس از خواندن این مطلب شما هم به هر یک از راه های کسب درامد از اینستاگرام رو آورید و خیلی زود پیشرفت کنید، البته این نکته را نباید فراموش کرد که شما در ابتدای راه شاید نتوانید به خوبی موفق به کسب درآمد شوید، اما این موضوع نباید باعث مایوس شدن شما شود.

بی شک در ابتدای راه کار بسیار دشوار و در مقاطعی ناامید کننده خواهد بود، اما باید بدانید که همین سختی ها برای شما تبدیل به تجربه می‌شود و می‌توانید به موفقیت و کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید.

کسب درآمد از اینستاگرام چگونه ممکن است

راه های درآمد زایی از اینستاگرام

۱- درآمد از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش زمانی حاصل می شود که شما یک محصول را در صفحه اینستاگرام خود تبلیغ می‌کنید و در ازای هر فروش سودی دریافت می‌کنید.

فروشگاه های زیادی در ایران قابلیت همکاری در فروش را برای خود ایجاد کرده اند مانند دیجیکالا که شما به راحتی می‌توانید با ثبت نام در بخش همکاری در فروش این سایت و قرار دادن محصولات این فروشگاه درصدی از فروش کالا ها را بدست آورید، شاید اولین بار باشد که صفحه خود در اینستاگرام را به چشم یک منبع درآمد زایی به این شکل می‌بینید ولی باید بدانید که افراد زیادی از این طریق به درآمد های بالایی دست یافته اند.

شما می‌توانید با استفاده از تصاویر جذاب و توضیحاتی درباره یک محصول مخاطبان صفحه خود را برای خرید یک کالا ترغیب  کنید .

هرچند که برای کسب درآمد از این طریق شما نیاز به داشتن مخاطب قابل توجه دارید، مخاطبانی که به شما اعتماد داشته باشند.


[megalightbox]

پیشنهاد می‌کنیم برای افزایش فالوور در اینستاگرام مقاله های زیر را مطالعه کنید:

۳۵ راه اصولی برای افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

[/megalightbox]


۲- فروش عکس برای درآمد زایی از اینستاگرام

اگر استعداد عکاسی دارید، چرا از اینستاگرام به عنوان راهی برای کسب درآمد استفاده نکنید و عکاسی خود را به نمایش بگذارید؟

 

در صورتی که یک عکاس حرفه ای یا آماتور هستید، می توانید کارهای خود را در اینستاگرام به فروش برسانید و پولی به جیب بزنید. اینستاگرام یک روش عالی برای تبلیغ و فروختن عکس‌های شما به افراد یا موسسات است.

برای این کار شما باید عکس هایی را در اینستاگرام قرار دهید که قبلاً آنها را نشانه گذاری کرده اید. همچنین به همراه عکس جزئیات فروش که شامل مبلغ فروش می باشد را درج کنید. در صورتی که افراد مختلف و یا موسسات بخواهند از عکس شما برای کارهای خود استفاده کنند، باید آن را از شما خریداری کنند.


[megalightbox]بیشتر بخوانید: آموزش عکاسی[/megalightbox]


برای این کار شما باید حضور فعالی در اینستاگرام داشته باشید. منظور از حضور فعال، تنها سرکشی پی در پی نیست، بلکه باید کارهای عکاسی مختلف خود را در صفحه خود به همراه جزئیات شفاف قرار دهید.

برای گسترش کار سعی کنید پیج های مرتبط با کارتان که نیاز به عکس های خوب و حرفه ای دارند را جذب کنید. همچنین شما برای قرار دادن عکس های اینستاگرام خود برای فروش می توانید از چند سایت زیر استفاده کنید:


[megalightbox]علاوه بر اینستاگرام روش های بیشتری برای فروش عکس در اینترنت وجود دارد مقاله چگونه عکس‌های خود را در اینترنت بفروشیم  می‌تواند برای شما مفید باشد.[/megalightbox]


کسب درآمد از اینستاگرام چگونه ممکن است

۳- فروش محصول راهی برای درآمد زایی از اینستاگرام

این مورد برای افرادی به کار می‌آید که محصولی را برای فروش در اختیار دارند، آن‌ها می‌توانند اینستاگرام را مکانی برای بازریابی خود قرار دهند و با افزایش فروش محصول خود برای خود درآمد زایی کنند.

برای این کار کافیست از محصولات خود تصاویر جذاب تهیه کنید و با توضیحاتی در رابطه با آن محصول خود را برای فروش قرار دهید.

بهتر است بعد از قرار دادن چند محصل به سراغ چند پیج پر مخاطب بروید و از آن‌ها بخواهید تا برای تبلیغات کنند، شک نکنید که هر مقدار محصولات متنوع و بهتر و تبلیغات با کیفیت تر انجام بدهید فروش بیشتری نیز بدست خواهید آورد. البته برای کسب یک درآمد ثابت کار به همینجا ختم نمی‌شود و شما باید روش هایی برای بازگشت مشتری برای خرید های بیشتر و معرفی شدن خود و محصولتان توسط مشتری به افرد دیگر را پیدا کنید.


به زودی مقاله‌ای با موضوع چگونه مشتری های خود را حفظ کنیم منتشر خواهیم کرد‌، می‌‎توانید با عضویت در خبرنامه سایت از انتشار این مقاله آگاهی پیدا کنید.


یکی از کار هایی که باعث می‌شود مشتری ترغیب به معرفی محصول و صفحه اینستاگرام شما به سایر دوستان خود شود این است که شما از مشتری بخواهید به همراه محصولی که از شما خریداری کرده عکسی برای شما ارسال کند و شما آن را در صفحه خود منتشر کنید، (البته باید توجه کنید که باید رضایت مشتری را جلب کنید) این کار باعث معرفی شدن شما توسط مشتری خودتان و علاوه بر آن جلب توجه سایر کاربران اینستاگرام خواهد شد.

نکته جالب در مورد استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ کسب ‌وکار این است که شما می‌توانید با آن بسیار خلاق شوید. کمی فراتر از اندیشه خود بروید و از آن برای کسب و کار خود استفاده کنید، در نهایت شما فروش در حال پرواز محصولات و خدمات خود را خواهید دید.

 

۴- فروش اکانت برای کسب درآمد از اینستاگرام

شاید به نظر زیاد منطقی نباشد، اما بگذارید زاویه دید شما را تغییر بدهم ؛ منظور ما به هیچ عنوان فروش پیج شخصیتان نیست! بلکه شما می‌توانید اقدام به ساخت فن پیج برای شخصیت های معروف مثل بازیگر ها و خواننده ها بکنید یا پیجی بسازید که در آن کلیپ های متفاوتی قرار میدهید و بعد از بالا رفتن فالوور می‌توانید آن اکانت را بفروشید، البته با زیاد شدن فالوور شما می‌تونید از راه هایی مثل تبلیغات سایر پیج ها نیز درآمد کسب کنید که این راه حل ۵ ما برای کسب درآمد از اینستاگرام است.

اما  مطمئناً هر چه میزان فالور ، محبوبیت و شناخته شدگی حساب کاربری شما بالاتر باشد، گران تر از آنچه که فکر می کنید به فروش خواهد رسید. چند سایت وجود دارد که می توانند شما را برای این کار پشتیبانی ‌کند. دو مورد از بهترین سایت ها برای این کار، را برای شما قرار داده ایم:

علاوه بر این ها می‌توانید از سایت هایی مثل دیوار و شیپور هم استفاده کنید .

۵- تبلیغات راهی برای کسب درآمد از اینستاگرام

اما تبلیغات یکی از ان دسته از راه های کسب درآمد است که بازدهی خوبی دارد اما قبل از آن شما باید توانسته باشید تعداد مخاطب های خود را افزایش بدهید . همانطور که در روش ۴ گفتیم می‌توانید با ساخت فنپیج شخصیت های معروف یا قرار دادن مطالب جالب مخاطب برای خود جذب کنید و بعد از آن تبلیغات برای شما درآمد به ارمغان خواهد آورد.

اگر شما صاحب پیجی هستید که مخاطبان قابل توجه‌ای ( مخاطبان فیک به راحتی قابل شناسایی هستند و هیچ کسی حاضر نیست به پیجی که مخاطب فیک زیادی دارد تبلیغات بدهد) دارد اما همچنان کسی به شما تبلیغات نمی‌دهد می‌توانید از وبسایت هایی استفاده کنید که کار آن‌ها پیدا کردن تبلیغ دهنده است ؛ علاوه بر این همچنان پیشنهاد اول یعنی همکاری در فروش بر سرجای خود باقی است.

نتیجه گیری:

به طور کلی کسب درآمد از اینستاگرام بستگی به خلاقیت شما در استفاده از امکانات آن دارد، شما هرچقدر وقت بیشتری برای پست های خود در اینستاگرام بزارید و برای خود مخاطب بیشتری کسب کنید راه های بیشتری برای کسب درآمد برای شما باز خواهد شد.همه چیز به خلاقیت و شناخت شما از اینستاگرام ختم می‌شود .

کسب فالوور اینستاگرام و تولید محتوای مناسب کاری بسیار مهم و کلیدی هست که نیاز به تمرین و یاد گیری مداوم دارد.

یا حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت کنید و بازدهی عالی بگیرید،
یا درآمدزایی و بازخورد گرفتن از اینستاگرام را فراموش کنید.

 

پیشنهاد می‌کنم حتما در “دوره‌ی آموزش اینستاگرام | کسب درآمد از اینستاگرام ” که توسط گروه همیار وردپرس و جناب آقای علی حاجی‌محمدی برگذار می‌شود شرکت کنید و راه های تولید محتوا ، توسعه اکانت اینستاگرام و کسب درآمد از آن را فرا بگیرید.

کسب درآمد از اینستاگرام

تجربیات خودتن از راه هایی که تونستید در اینستاگرام به کسب درآمد برسید برای ما از بخش نظرات ارسال کنید.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=3868

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند