۷ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

چگونه می‌توان کسب درآمد از اینترنتی در خانه داشته باشیم؟ شاید این روزها، این سوال را بسیاری از شما از خود و دیگران پرسیده باشید. ممکن است شما فردی شاغل و یا خانه دار و حتی فردی با شغل آزاد باشید و از میزان درآمد خود احساس رضایت نکنید یا میزان درآمدتان با نیازمندی های ماهانه و حتی سالانه شما تفاهمی ندارد. این مشکلات می تواند شما را به یافتن روش هایی برای کسب درآمد در خانه ملزم نماید. بسیاری از شما به دلیل بچه داری قادر به شاغل بودن بیرون از منزل نیستید، بنابراین در نهایت شما به دنبال راهی برای شاغل بودن و راه های کسب درآمد در خانه خواهید بود، که یکی از بهترین این راه ها کسب درآمد اینترنتی در خانه می‌باشد.

قبل از شروع

شما پس از مدتی و خیلی سریع ، متوجه خواهید شد که تنها شما نیستید که به این فکر افتاده اید و بسیاری از افراد قبل تر از شما به این فکرها افتاده و راهی برای کسب در خانه ایجاد و یا یافته اند و ان را دنبال می کنند. شما قبل از یافتن راه های کسب درآمد اینترنتی در خانه باید سه چیز را بدانید:

 • آیا مشاغل قانونی هستند
 • تا چه اندازه می توانید از عهده چنین کارهایی برآیید
 • از کجا باید شروع کرد

ما در اینجا به شما راه های کسب درآمد اینترنتی در خانه  را نشان می دهیم و می گوییم که چگونه خیلی سریع درآمد بالایی را کسب کنید.

 کسب درآمد اینترنتی در خانه چه راه هایی دارد

 1. وبلاگ نویسی

  وبلاگ نویسی یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی در خانه می باشد. همچنین یکی از انعطاف پذیر ترین شغل هایی است که شما می توانید از طریق آن پتانسیل درآمد بی حد و حصری داشته باشید. وبلاگ نویسی یکی از راه های کسب درآمد غیر فعال است.
  چقدر توانایی انجام این کار را دارید؟ درآمد یک وبلاگ نویس حدوداً بین ۲۸۰۰ هزار تومان الی ۱۴ میلیون می تواند باشد. رقم وسوسه انگیزیست به شرط اینکه روش کار را بلد باشید و آن را دنبال کنید.
  شما می توانید دوره های متفاوت وبلاگ نویسی را شرکت کنید و پس از آن چندین برابر بیشتر سفارش بگیرید و در منزل بیشترین درآمد را کسب کنید.

 2. نویسندگی و تالیف محتوا به صورت آزاد

  شاید بسیاری از شما به نویسندگی علاقه مند باشید اما راه های کسب درآمد اینترنتی در خانه  را از طریق نویسندگی ندانید. ما به شما راه های مختلف برای کسب درآمد را به کمک نویسندگی خواهیم گفت. شما می توانید در هر یک از سایت های تولید محتوا ، به صورت غیر حضوری ثبت نام کنید. در این سایت ها به طور معمول از شما آزمونی گرفته خواهد شد تا میزان توانایی شما را در این زمینه بسنجند. پس از بررسی های لازم، شرکت تولید محتوا با شما تماس گرفته و شما را به همکاری با خود دعوت خواهد کرد و این آغاز کار شما خواهد بود. در اوایل ممکن است درآمد چندانی کسب نکنید ولی با بالا رفتن تجربه در نویسندگی، می توانید سفارش هایی را بگیرید که هزینه بالایی دارند و به صورت ماهانه حداقل ۸۰۰ هزار تومان از این طریق کسب کنید.


[megalightbox]مطالعه این مقاله به شما توصیه می‌شود: چگونه بهره وری کار در خانه را افزایش دهیم[/megalightbox]


 1. حسابداری به صورت مجازی

  یکی از راه های  کسب درآمد اینترنتی در خانه ، حسابداران، معاملات مالی را برای صاحبان کسب و کار کوچک ثبت می کنند. طی یک مصاحبه بسیار خوبی که با دو مادر  فعال در این زمینه داشتیم متوجه شدیم که آنها بدون هیچ تجربه قبلی کار را  شروع کرده و خیلی سریع توانسته اند در این مسیر پیشرفت کنند.

 2. فروش محصولات از طریق آمازون

  اگر دوست دارید خرید و جستجویی برای یک معامله خوب داشته باشید، شما باید برنامه FBA آمازون را برای این کار در نظر بگیرید. معاملات خوبی در مورد محصولات در فروشگاه های آجر و ملات یا آنلاین پیدا کنید و آنها را در سایت آمازون به فروش برسانید. به نوعی می توان گفت یک بازاریابی انجام می دهید و سود خود را بر می دارید. آمازون یکی از سایت های شناخته شده در دنیا و یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی در خانه با سو بالا می باشد.

 3. آموزش یا تدریس آنلاین

  در حال حاضر تدریس به صورت آنلاین یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی در خانه پرسود می باشد. تدریس آنلاین به لطف پیشرفت های تکنولوژی در حال افزایش است و اگر شما تجربه یا دانش یک موضوع خاص را آموزش دارید،می توانید آن را ارائه دهید و این یکی از راه های کسب درآمد در خانه است که به طور قابل توجهی از آن استفاده می شود. شما می توانید این آموزش ها را به صورت دانلود با هزینه قرار دهید و هزینه را مستقیم در کارت خود واریز کنید. در صورتی که سایت شما پربازدید و محبوب شود، شاهد درآمد بسیار بالایی خواهید بود.

 4. مدیریت رسانه مجازی

  ممکن است شما در رسانه های مجازی فعال باشید و مایل به دانستن راه های کسب درآمد در خانه از طریق این رسانه های مجازی باشید. مهم است که در مورد سیستم های مختلف رسانه های مجازی آگاهی لازم را داشته باشید. همچنین شما به مهارت های سازمانی و ارتباطی عالی در این زمینه نیاز خواهید داشت. در حال حاضر بسیاری از صاحبین حساب های کاربری در دنیای مجازی تخصص کافی را  برای مدیریت این حساب ها ندارند  یا زمان کافی برای این کار را ندارند. شما می توانید از این طریق به یکی از راه های کسب درامد در خانه دست یابید و درآمد خوبی را به جیب بزنید.

 5. دستیار غیر حضوری

  اگر شما دارای اهداف کاری و مهارت هایی در زمینه مدیریت رسانه های اجتماعی، ویرایش، طراحی گرافیک، آموزش، تحقیق، نوشتن، وظایف اداری یا ورود اطلاعات داشته باشید، به راحتی می توانید به یک دستیار مجازی تبدیل شوید و درآمد بالایی را از این راه کسب کنید.

 6. رونویسی از مطالب

  رونویسی کردن، گوش دادن به فایل های صوتی و ضبط شده و نوشتن آنها در قالب فایل های متنی می باشد. اگر صبر و توانایی برای مدت زمان طولانی را ندارید و یا دید کافی  برای مشاهده جزئیات ندارید، بهتر است در این زمینه تجدید نظر کنید. زیرا این کار نیاز به صبر، حوصله، شنوندگی خوب و دید کافی و دقیق دارد. این روش یکی از راه های کسب درآمد در خانه بسیار پردرآمد می باشد.

 7. پذیرش غیر حضوری

  پاسخ تماس و چت های وب برای انواع کسب و کار و حرفه ای را در کنار یک تیم که از سراسر کشور کار می کنند، انجام دهید. شما باید ۴ ساعت در روز و ۵ روز در هفته یعنی حداقل ۲۰ ساعت در هفته و حداکثر ۴۰ ساعت در هفته در دسترس باشید. تغییرات در ساعات کاری به صورت روزانه از ۲ تا ۵ ساعت شکسته می شوند. پاداش و مزایا و حقوق در این کار به صورت پرداخت ساعتی است و شما با ۱۴ هزار تومان در هر ساعت آغاز می کنید، با افزایش ساعات بر اساس عملکرد و سابقه کاریتان با این شرکت می توانید مزایای زیر را دریافت کنید:

 • بیمه پزشکی، دندانپزشکی و بینایی
 • برنامه های بازنشستگی
 • پاداش نقدی
 • پرداخت هفتگی

[megalightbox]بیشتر بخوانید: آموزش راه های کسب درآمد از عکاسی[/megalightbox]


 

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=3859

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند