۳ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

سری بازی های زیبای Call of Duty شاید یکی از محبوب ترین بازی های دنیا باشد ، که کمپانی بازی سازی اکتیویژن در چند روز گذشته پرده از آخرین نسخه این بازی ها یعنی Call of Duty: Black Ops 4  برداشت ، این سری از بازی های ندای وظیفه موفق شد تا در هفته اول فروش خود رکورد جدیدی را به ثبت برساند .

بنا بر گفته شرکت بازی سازی  اکتیویژن Call of Duty: Black Ops 4  بیشترین فروش دیجیتالی تاریخ این کمپانی را در روز اول عرضه داشته است ، همچنین بنا بر گفته این شرکت Black Ops 4 در سه روز اول عرضه خود به فروش بیش از ۵۰۰ میلیون دلاری رسیده است .

اما این تنها رکورد شکنی این بازی نیست و Call of Duty: Black Ops 4 اکنون رکورد سریع‌ترین فروش دیجیتالی بازی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس را هم در اختیار دارد .

جالب است بدانید که تعداد بازیکنان این بازی در نسخه ویندوز دو برابر شده است .

تعداد افراد بازی کننده نسخه Black Ops 4 در مقایسه با سال گذشته و قسمت های قبلی این بازی دو برابر شده است.

شرکت  اکتیویژن برخلاف تمام نسخه های قبلی این بازی که بر روی استیم  اجرا می شدند برای اولین بار از سرویس بتل‌نت شرکت بلیزارد استفاده نموده است .

منتقدان با وجود این که پیشرفت بزرگی در روند بازی وجود ندارد و حتی خبری هم از بخش داستانی نیست نظر مثبتی نسبت به Call of Duty: Black Ops 4 دارند ، با وجود این ها بخش بتل رویال بازی بسیار بزرگ و جالب شده است و از طرف دیگر هم بخش دو نفره بازی همچنان به خوبی گذشته است.

راب کاستیچ معاون اجرایی این بازی درباره مورد توجه قرار گرفتن این بازی می گوید : «Black Ops 4 بازی فوق‌العاده‌ای است و بازخورد طرفداران نسبت به آن بی‌نظیر بوده است ،ما چندین رکورد را در زمینه فروش دیجیتالی شکستیم، و هر سال هم تعداد افرادی که در روز اول عرضه بازی آن را تجربه می‌کنند، بیشتر و بیشتر می‌شود. اما جدا از تمام این موارد، لذتی که طرفداران از بخش‌های چندنفره، زامبی و بلک‌آوت می‌برند به مراتب برای ما مهم‌تر است.»

 

هرچند که امسال افراد بیشتری بازی Black Ops 4 را تهیه کرده اند و این بازی در روز های اول عرضه خود عملکرد قابل توجه ای داشته است، اما میزان فروش نسخه فیزیکی Call of Duty: Black Ops 4  تقریبا ۵۰ درصد کاهش یافته و به کمترین مقدار خود در یازده سال گذشته رسیده است.

 

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=1790

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند