۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

اولین تریلر دنباله‌ی فیلم اسپایدرمن: بازگشت به خانه منتشر شده است. تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home نگاهی تازه و کامل از دومین فیلم اسپایدرمن دنیایی سینمایی مارول به ما می‌دهد.

داستان Spider-Man: Far From Home

از نظر داستانی، فیلم Spider-Man: Far From Home پس از وقایع چهارمین فیلم اونجرز (Avengers) اتفاق می‌افتد. یعنی از همین حالا می‌توانیم کم و بیش مطمئن باشیم که اسپایدرمن قرار است از فیلم «اونجرز: پایان بازی» (Avengers: End Game) جان سالم به در ببرد. اسپایدرمن در قسمت سوم اونجرز یعنی فیلم Infinity War به دست ضد قهرمان بزرگ این فیلم نابود شد.

پیتر پارکر، که در سری جدید سینمایی مارول توسط «تام هالند» (Tom Holland) به تصویر کشیده شده است، در فیلم «اسپایدرمن: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) به همراه دوستان خود به اروپا سفر می‌کند؛ آن هم سفری که جنبه‌ی تفریحی دارد. در نتیجه احتمالا پیتر پارکر یا همان اسپایدرمن نه تنها در پی وقایع چهارمین فیلم اونجرز زنده مانده، بلکه ظاهرا حال و روز خوبی هم دارد.

 تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home

هیچ کس از اینکه دقیقا قرار است در چهارمین فیلم اونجرز (Avengers: End Game) چه اتفاقاتی روی دهد، خبر دار نیست و تا زمان اکران فیلم هم این موضوع احتمالا تغییر نخواهد کرد. با این حال، با توجه به اینکه فیلم Spider-Man: Far From Home از دیدگاه زمانی پس از اونجرز چهارم اتفاق می‌افتد، می‌تواند ایده‌هایی به ما بدهد.

این طور که از تریلر پیداست، پیتر پارکر که قصد نداشته در سفر تابستانی خود لباس اسپایدرمن به تن کند، در مواجهه با ضد قهرمان فیلم Far From Home تصمیم خود را عوض می‌کند. ضد قهرمان این فیلم، «میستریو» (Mysterio) است؛ شخصیتی که بازی او به «جیک جیلنهال» (Jake Gyllenhaal) سپرده شده است.

 تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home

به غیر از تام هالند و جیک جیلنهال، بازیگران قسمت قبلی هم در این فیلم حضور دارند. «زندایا» (Zendaya) در نقش ام‌جی بازی می‌کند، «مایکل کیتون» (Michael Keaton) هنوز هم نقش آدرین تومز را برعهده دارد و «ماریسا تومئی» (Marisa Tomei) هم به عنوان زن‌عمو می در فیلم حضور دارد.

می‌توانید در  زیر اولین تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home را ببینید. این فیلم در روز ۵ جولای سال جاری میلادی (۱۴ تیر) اکران خواهد شد.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=3454

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند