۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

“رایان رینولدز” و “ساموئل ال. جکسون” پس از همکاری در فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ قاتل) به کارگردانی “پاتریک هیوز“، بار دیگر برای ایفای نقش در قسمت دوم این فیلم در کنار هم قرار می‌گیرند.

پس از موفقیت این فیلم کمدی اکشن، ‌استودیو Lionsgate تصمیم گرفت فیلم دیگری را با حضور این دو ستاره در این مجموعه تولید کند. در فیلم “محافظ قاتل”، مایکل برایس (رایان رینولدز) وظیفه محافظت از “داریس کینکید” ( ساموئل ال. جکسون ) را که یک قاتل حرفه‌ای است برعهده دارد تا او بتواند در دادگاه شهادت بدهد.

قسمت دوم این فیلم، The Hitman’s Wife’s Bodyguard نام دارد که به داستان سفر “سونیا” با بازی سلما هایک (همسر داریس) به ایتالیا می‌پردازد و این بار هم “مایکل برایس” باید از همسر این قاتل محافظت کند. کارگردانی قسمت دوم بازهم برعهده خود “پاتریک هیوز” می‌باشد و نگارش فیلمنامه آن را “برندن و فیلیپ مورفی” انجام می‌دهند. مراحل تولید این فیلم از بهار سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

دنباله فیلم محافظ قاتل با بازی رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون ساخته خواهد شد

پیشنهاد بازی در ادامه “محافظ قاتل” زمانی به دو بازیگر اصلی این فیلم ارائه شده است که هردو آن‌ها درگیر چند پروژه دیگر هستند. “رینولدز” در حال بازی در صحنه‌های بازپخش فیلم Deadpool 2 است و پس از آن درفیلم Six Underground اثر جدید نتفلیکس حضور خواهد داشت. “جکسون” نیز این روزها سخت مشغول فرماندهی نیروهای “شیلد” است و پس از حضور در فیلم Captain Marvel، باید در فیلم Avengers ۴ نیز از نابودی جان سالم بدر ببرد.

نظرات خود را در مورد این دو بازیگر و قسمت اول فیلم محافظ قاتل برای ما به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=2148

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند