۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

“پیت استیل ول” یکی از مدیران ارشد شرکت بلیزارد در مصاحبه‌ای اعلام کرد این شرکت برنامه‌ای برای ساخت بازی ” وارکرافت ۴ ” ( Warcraft IV ) ندارد. چندی قبل و در طی مراسم “بلیز کان” نسخه بازسازی شده “وارکرافت ۳” معرفی شد و همین موضوع باعث شده تا هواداران این سری امیدی برای یک نسخه جدید در دنیای “وارکرافت” داشته باشند.

“استیل ول” در این مورد اعلام کرد که ساخت نسخه چهارم غیرممکن نیست اما در حال حاضر شرکت بلیزارد برنامه‌ای برای آن ندارد و آن‌ها تمام تلاش خود را برای بازی Warcraft III: Reforged قرار داده‌اند. آخرین بازی از مجموعه Warcraft در سال ۲۰۰۴ با عنوان World of Warcraft منتشر گشت و توانست طرفداران بسیاری را جذب خود کند و دیگر بازی‌های MMO زیر سایه این عنوان شرکت بلیزارد قرار گرفتند.

وارکرافت

آنطور که از صحبت‌های “استیل ول” متوجه شدیم، نباید تا مدت‌ها انتظار عنوان جدیدی از دنیای وارکرافت را داشته باشیم و تنها امید ما به بازسازی نسخه سوم بازی (Warcraft III: Reforged) می‌باشد. در این نسخه بازسازی شده شخصیت‌ها و انیمیشن‌های بازی مجددا طراحی شده‌اند و بخش داستانی و نقشه‌های بازی نیز تا حدودی تغییر خواهند کرد. همچنین پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K نیز به این بازی اضافه خواهد شد.

آخرین نسخه اصلی بازی Warcraft 3 بود که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد و پس از آن یک DLC با نام Heroes of the Storm و بازی World of Warcraft از دنیای وارکرافت عرضه شدند و پس از آن در این سال‌ها هیچ خبری از این دنیای جذاب نبود. اما باز هم این بازی‌ها طرفداران بسیاری دارند و عرضه نسخه جدیدی از این مجموعه می‌تواند شور و شوق فراوانی در میان آن‌ها ایجاد کند.

لینک کوتاه
https://aramismag.com /?p=2151

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند